Działka 30a budowlana/rolna w Kielnarowej k. Rzeszowa

October 1, 2022 07:59 - Działki i grunty - Rzeszów
do negocjacji
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Do sprzedania działka w Kielnarowej koło Rzeszowa z wydanymi warunkami zabudowy, idealna na jednorodzinny domek. Przykładowe projekty odpowiadające wydanym warunkom można zobaczyć na dzialkakielnarowa.rzeszow.pl/przykladowe-projekty/
Działka położona jest ok 10-12 km od centrum Rzeszowa. Dokładnie 9 km od supermarketu E.Leclerc w Rzeszowie. Działka o wielkości 30 arów i kształcie równego prostokątu.
Oferowana działka przylega do drogi asfaltowej Tyczyn - Chmielnik. Z drugiej strony graniczy z potokiem Chmielnik. Od 2 stron otoczona wzniesieniami.
Działka jest równa. 20 % powierzchni z niewielkim spadem w okolicach rzeki. Idealnie nadaje się pod zabudowę jednorodzinną jak i do celów biznesowych lub rekreacyjnych.

Wcześniej na części działki uprawiano krzewy owocowe oraz zasadzono rośliny ozdobne i kilka drzew. Aktualnie działka jest wykarczowana i skoszona, przygotowana dla kupującego.

Ok 50 metrów od działki znajduje się:
- przystanek PKS/Bus
- sklep spożywczy

Działka znajdują się w bardzo ładnej i spokojniej okolicy, o średnim natężeniu ruchu ulicznego. Droga od 2018 roku posiada chodnik.
Na działkę prowadzi utwardzony mostek z drogi asfaltowej.

Powierzchnia działki to dokładnie 30 arów (3000m2), z czego część, która przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej ma wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Pozostałą część działki oznaczona jest jako działka rolna i pastwisko.

Nieruchomość posiada dostęp do linii brzegowej rzeki, która jest naturalną granicą działki.

Teren jest płaski i uzbrojony w kanalizację. Prąd i Gaz znajdują się na sąsiedniej działce. Wodociąg gminny na etapie projektowania od 2019 roku.

Szerokość frontowa działki to około 25 metrów. Długość ok 120 metrów.

Świetny teren pod inwestycję nie tylko mieszkaniową, ale także rekreacyjną.

Nieruchomość otoczona jest niską zabudową jednorodzinną.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE DZIAŁKI W KIELNAROWEJ - JESTEŚ ZAINTERESOWANY? NAPISZ MAILEM LUB ZADZWOŃ

Więcej informacji na temat działki na stronie: dzialkakielnarowa.rzeszow.pl/dokumentacja-1013/ Możliwość zakupu 2 działek po 30 arów obok siebie. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze większą działkę to można dokupić prawdopodobnie jeszcze trzecia działkę o podobnej wielkości.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.