Test osobowości - PERSO.IN

October 1, 2022 07:48 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN umożliwia poznać różnice między ludźmi. Uzupełnienie testu skutkuje wygenerowaniem opisu osobowości badanego. Po badaniu dostaje się spersonalizowany raport opisujący cechy osobowości, predyspozycje i instrukcje jak najefektywniej wykorzystać je w funkcjonowaniu prywatnym i zawodowym. Praca daje o wiele większą satysfakcję, gdy jest dopasowana pod nasze osobiste ukierunkowanie. Znajomość osobowości, swoich potencjalnych szans i ryzyk może pomóc dokonywać najlepszych wyborów.

Nasz test jest to narzędzie, które ma 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach nastawienia w stosunku do ludzi, otwartości na doświadczenie, stosunku do zobowiązań, inicjowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na problemowe sytuacje.

Pełny opis zawarty jest w Raporcie Osobistym. Składa się on z około 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz się sprawdzić oraz możliwymi ryzykami. Można także poznać 10 stylów zachowań i reakcji opisujących ludzi. Jest możliwość też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN® w celu omówienia raport i w pełni wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Zawiera on informację w jaki sposób z tobą rozmawiać, jak cię motywować, co cię interesuje i co wpływa na satysfakcję z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla grup, wykorzystywane przez wykwalifikowanych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty składające się z jednej strony o nazwie OnePager. Dedykowane są dla grup i osób indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację badanego, jakie działania preferuje, co uznaje za wartościowe, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie skonstruowane jest na bazie szeroko wykorzystywanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Spełnia standardy psychometryczne dla kwestionariuszy psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.