Praca na stanowisku: Referent ds. rozliczeń z NFZ OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 4, 2019 11:05 - Dam pracę - Rzeszów
Szczegóły ogłoszenia
INES SP. Z O.O.
UL. JANA PAWŁA II 135
35-317 RZESZÓW

Poszukuje pracownika do pracy na stanowisko:
Referent ds. Rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia

Opis stanowiska:

Kompletowanie, weryfikacja zestawień miesięcznych do oddziałów wojewódzkich NFZ (prowadzenie elektronicznych rozliczeń, wystawianie not dla podwykonawców, monitoring rozliczeń refundacji z wojewódzkimi oddziałami NFZ).

Wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe
• doświadczenie w rozliczaniu świadczeń w ramach NFZ - mile widziane
• obsługa komputera, umiejętność obsługi sprzętu biurowego
• bardzo dobra organizacja pracy
• dokładność, systematyczność
• umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość

Oferujemy:
• umowę na zastępstwo
• stałe godziny pracy
• wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Oferty prosimy składać osobiście lub przesłać na adres e-mail:
rekrutacja@ines.rzeszow.pl
W tytule e-maila proszę wpisać: Rozliczenia NFZ
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu